Dziś w Akademii Seniora było… i poważnie i bardzo wesoło!
Za nami kolejne spotkanie z panią Małgorzatą Witko – prawdziwą skarbnicą wiedzy i energii. Tym razem rozmawialiśmy o chorobie Alzheimera – były ważne informacje, obalanie mitów i konkretne wskazówki dotyczące profilaktyki. Czyli solidna dawka wiedzy podana w przystępny i niezwykle ciekawy sposób
Ale jak to u pani Małgosi bywa… nie mogło zabraknąć elementu zaskoczenia…
Po części edukacyjnej przyszedł czas na relaks – i tu wkroczyły… bańki mydlane!
Było dużo śmiechu, lekkości i dziecięcej radości – a przy okazji ćwiczenia oddechowe, które poprawiają samopoczucie i pomagają się wyciszyć. Idealne połączenie: głowa pełna wiedzy, a serce pełne radości
Uczestnicy? Zachwyceni, uśmiechnięci i – śmiało możemy powiedzieć – „napompowani” wiedzą i pozytywną energią!
Zajęcia pani Małgosi to prawdziwa perełka – ogrom wiedzy, świetne przygotowanie, a do tego niezwykła empatia i wspaniałe podejście do każdego uczestnika.
Dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania

Podobne wpisy