Dzisiejsze spotkanie z dietetyczką Dietologicznie • Poradnia dietetyczna • Justyna Krasucka było prawdziwą dawką wiedzy i dobrej energii.
Tematem przewodnim była gospodarka hormonalna – zagadnienie niezwykle ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dzięki profesjonalnemu, a jednocześnie bardzo przystępnemu podejściu prowadzącej, nawet trudniejsze kwestie stały się zrozumiałe i bliskie codziennemu życiu.
Nie zabrakło też śmiechu i swobodnej atmosfery, która sprzyjała rozmowom i dzieleniu się doświadczeniami. Uczestnicy wyszli ze spotkania zadowoleni, uśmiechnięci i z głową pełną cennych wskazówek.
Dziękujemy pani Justynie za ogrom wiedzy, profesjonalizm i wyjątkową energię. Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań.

Podobne wpisy