JARMARK BOŻONARODZENIOWY W TORUNIU

ZIMOWO – ŚWIĄTECZNA WYCIECZKA DO TORUNIA PRZEZ BYDGOSZCZ

Zapraszamy serdecznie na trzydniową wycieczkę do urokliwego Torunia, aby przeżyć magię świąt w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Nasza oferta łączy w sobie odwiedzenie bożonarodzeniowego jarmarku, relaks, i wspaniałe atrakcje kulturalne.

Termin: 15-17 grudnia

Dzień 1: Przyjazd do Bydgoszczy i zwiedzanie miasta z przewodnikiem

Rano wyruszymy z naszego punktu zbiórki w kierunku Bydgoszczy. Po przyjeździe, spotkamy się z przewodnikiem, który oprowadzi nas po urokliwym mieście i opowie o jego interesującej historii. Czas wolny i jedziemy do hotelu w Toruniu.

Dzień 2: Odkrywanie Torunia i Jarmark Bożonarodzeniowy

Po śniadaniu pójdziemy na punkt widokowy i później do Torunia, miasta znanego z niezwykłego uroku i przepięknych zabytków. Nasz przewodnik oprowadzi nas po starówce, gdzie będziemy mogli odkrywać tajemnice tego pięknego miejsca. Następnie, udamy się na jeden z najbardziej malowniczych jarmarków bożonarodzeniowych w Polsce. Tutaj będziecie mieli okazję cieszyć się świątecznymi zakupami i aromatami tradycyjnych potraw – jest to wspaniała okazja aby zrobić zakupy świąteczna i prezenty.

Wieczorem wrócimy do naszego hotelu w Toruniu, gdzie odbędzie się wieczorne ognisko i pieczenie kiełbasek przy muzyce – doskonała okazja do zintegrowania się i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Dzień 3: Odkrywanie Torunia – Muzeum Podróżników i wiele więcej

Ostatniego dnia naszego pobytu w Toruniu odwiedzimy Muzeum Podróżników oraz Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu. Następnie, nasza podróż uliczkami Torunia zabierze nas do Muzeum Piernika wraz z warsztatami wypieku pierników.

Nasza oferta obejmuje:

  • Przejazd komfortowym autobusem.
  • Zakwaterowanie w wygodnym hotelu.
  • Śniadania.
  • Przewodników w Bydgoszczy i Toruniu.
  • Bilety wstępu do Muzeum Podróżników, Muzeum Piernika, Muzeum Dalekiego Wschodu.
  • Ognisko – kiełbasa, pieczywo, sztućce, musztarda, ketchup.
  • Ubezpieczenie NW.

Cena dla klubowiczów Klubu Seniora 580 zł a dla wszystkich spoza klubu 610 zł

To doskonała okazja, aby odpocząć od przygotowań do świąt, cieszyć się świąteczną atmosferą, i odkrywać piękno Torunia. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zapisu!

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: Akademia Seniora Tel.  508 199 196

Fot. B.Witkowski / UMB

 

Podobne wpisy