KLUB SENIORA

Klub Seniora w Akademii Seniora służy jako miejsce spotkań i aktywności dla osób dorosłych. Ma na celu zapewnienie seniorom możliwości spędzenia czasu w miłej atmosferze, nawiązania nowych kontaktów, a także uczestniczenia w różnego rodzaju aktywnościach, spotkaniach, kursach i zajęciach.

Oferujemy szereg działań, które odpowiadają potrzebom i zainteresowaniom wszystkich młodych duchem. Znajdziecie u nas zajęcia z zakresu sportu, zdrowia, języków obcych, rękodzieła, psychologii oraz nauki obsługi komputera i telefonu.

Pomagamy wzmocnić społeczne i emocjonalne więzi między osobami, a także zapobiegamy izolacji społecznej, przyczyniamy się do poprawy jakości życia osób dojrzałych, pomagamy zachować zdrowie i sprawność, a także pozwalamy na rozwijanie pasji i zainteresowań.

Co daje uczestnictwo w Klubie Seniora Akademii Seniora?

Przede wszystkim masz pierwszeństwo w uzyskiwaniu informacji o wszystkim co się dzieje w Akademii. Otrzymasz informacje SMS o propozycjach dotyczących spotkań, warsztatów, kursów i wydarzeń w Akademii zanim dowiedzą się o tym inni. Otrzymasz informacje niedostępne dla innych między innymi o promocjach, dofinansowanych zajęciach, promocyjnych biletów do teatrów i Opery. Jeśli będziesz członkiem Klubu zapłacisz za niektóre zajęcia mniej niż inni a na niektóre zajęcia wejdziesz całkowicie za darmo. Dodatkowo od naszych partnerów otrzymasz zniżki i promocje.

Ile kosztuje uczestnictwo w Klubie Seniora Akademii Seniora?

Składka miesięczna wynosi 10 złotych. Opłaty przyjmujemy za okres pół roku lub 1 roku.

Co należy zrobić aby dołączyć do Klubu Seniora Akademii Seniora?

Przyjdź do Sekretariatu Akademii Seniora i wypełnij deklarację podając numer telefonu oraz maila (jeśli masz) i pozwól nam wysyłać do siebie SMS a zaczniesz otrzymywać informacje na temat różnych atrakcji w Akademii Seniora. W zakładce „to już było” zobaczysz wszystko to, co odbyło sie w Akademii Seniora.