Projekt Nasza Europa to lider w nauczaniu języków obcych w Szczecinie. Gwarantujący doskonałą jakość, przy najniższej cenie na rynku. Uczymy słuchaczy tak, aby po zaliczeniu wszystkich przewidzianych programem testów, mogli zdać egzaminy z certyfikatem kolejnych stopni.

Kształtujemy i rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Zróżnicowane typy ćwiczeń stymulują aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych. Do nauczania wykorzystujemy nowoczesne podręczniki oraz różnorodne pomoce dydaktyczne.

  • Projekt Nasza Europa to możliwość rozpoczęcia nauki w każdej chwili – ponieważ nauka u nas trwa w cyklach 3 miesięcznych. Na podstawie testu, który rozwiążesz w domu i wyślesz nam on-line, pomożemy Ci wybrać właściwy poziom nauki.
  • Projekt Nasza Europa to możliwość dostosowania oferty do Twoich oczekiwań.
  • Projekt Nasza Europa to przede wszystkim nauczyciele, starannie wyselekcjonowani przez nadzór pedagogiczny, który czuwa, aby proces nauczania przebiegał w sposób umożliwiający zdanie egzaminów z certyfikatem. Są wśród nich absolwenci wydziałów filologii renomowanych uczelni, praktycy oraz egzaminatorzy.
  • Projekt Nasza Europa to możliwość kontynuacji nauczania.
  • Projekt Nasza Europa to dodatkowo 10 godzinny praktyczny kurs obsługi programu MS Excel na poziomie podstawowym.
  • Projekt Nasza Europa to kursy standardowe – praca z podręcznikiem, kursy konwersacyjne w różnych godzinach w tygodniu i w weekendy.

Zapraszamy – zacznij z nami swoja przygodę z językiem obcym!

Informacje i zapisy na stronie www.NaszaEuropa.com.pl