CO TO BYŁ ZA DZIEŃ! Akademia Seniora w podróży!
​Dzisiaj nasza wspaniała ekipa z Akademii Seniora Szczecin wybrała się na wyjątkową wycieczkę do słynnych Ogrodów Hortulus! Wyjazd był po prostu strzałem w dziesiątkę!
​Co tam się działo? Zobaczcie sami:
– ​zwiedzanie z przewodnikiem – poznaliśmy sekrety przepięknych roślin i zakątków ogrodów.
​- zdobycie wieży widokowej – legendarna konstrukcja zdobyta, a widoki z góry zapierały dech w piersiach!
– Labirynt grabowy pokonany! – i to w jakim stylu! Wszyscy poradzili sobie znakomicie, a za to, że… nikt się nie zgubił, otrzymaliśmy zasłużone ZŁOTE MEDALE! Dynamiczna i zgrana z nas grupa!
​Ponieważ pogoda absolutnie nas rozpieściła i słońce dopisywało od samego rana, postanowiliśmy przedłużyć tę piękną przygodę. Prosto z ogrodów ruszyliśmy nad morze, do Kołobrzegu!
Wycieczka była po prostu super – mnóstwo uśmiechu, relaksu i ładowania baterii w pięknych okolicznościach przyrody.
​To była fantastyczna przygoda! Dziękujemy wszystkim za wspaniałe towarzystwo i do zobaczenia na kolejnych szlakach!

Podobne wpisy