Sanatorium Miłości

Spotkanie z Panią Moniką Zajączkowską, która jest uczestniczką czwartej edycji Sanatorium Miłości oraz autorką powieści Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B. To literatura kobieca, która miała swoją premierę na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, jesienią 2022 r. Opisała w niej historię dojrzałej kobiety, którą po dwudziestu latach porzuca mąż. Nowa sytuacja uzmysławia bohaterce, że w ogóle siebie nie znała. Jej perypetie, opisane z humorem i dystansem do świata pokazują walkę z uprzedzeniami, schedą po zakończonym związku.
Książka była też prezentowana w programie Pytanie na Śniadanie TVP 2, zbiera dobre recenzje. Sprzedaż prowadził Empik, jednak nakład został już wyprzedany, ale na spotkaniu autorskim będzie je nabyć z bonifikatą i autografem autorki.
Po zakończeniu nagrań do programu Sanatorium Miłości współprowadziła też program krajoznawczy Polska mnie cieszy (cztery odcinki)który był  emitowany w ubiegłym roku na antenach TVP3 oraz wzięłam udział w odcinku charytatywnym programu Jaka to Melodia TVP1.

Podobne wpisy