Warsztaty, szkolenia, wykłady, spotkania. Coś dla duszy i dla ciała 🙂

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest rozwój osobisty i dobre samopoczucie. Przedstawiamy Państwu szereg kursów obejmujących zarówno psychiczne jak i fizyczne predyspozycje każdego z nas.

  • Warsztaty psychologiczne – to warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez psychologa, odbywające się cyklicznie. Ideą warsztatów jest rozwój osobowości poprzez konfrontacje teoretycznej wiedzy psychologicznej z doświadczeniem osobistym każdego z nas. Dzięki uczestnictwu w warsztatach psychologicznych nabędą Państwo wiedzę oraz umiejętności z wielu dziedzin psychologii, które wykorzystuje się w życiu codziennym, między innymi z zakresu pozytywnego myślenia, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, manipulacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania problemów osobistych i wielu innych. Spotkania zawierają część wykładową oraz część dyskusyjną.
  • Warsztaty wizażu, stylizacji i pielęgnacji skóry – na naszych warsztatach dowiesz się jak pielęgnować cerę i dobrać odpowiednie kosmetyki w zależności od rodzaju i kondycji skóry. Nasze specjalistki pokażą jak zrobić makijaż na różne okazje i podkreślić atuty swojej urody.
  • Projekt „Spotkania z …” –  cyklicznie, w każdy piątek organizujemy darmowe spotkania z ciekawymi ludźmi i specjalistami z różnych dziedzin (gościł u nas m. in. Aleksander Doba, Monika Szwaja, Zespół Jack Pot z programu Must Be The Music, Olga Adamska). Ten cykl pozwala poznać interesujących ludzi, poszerzyć horyzonty i zdobyć nową wiedzę. miło spędzić czas.
  • Warsztaty Treningu Pamięci – na zajęciach prowadzonych przez psychologa zdobędziesz podstawową wiedzę o pamięci, poznasz rozmaite techniki pamięciowe i metody pomagające zapamiętywać coraz to więcej nowych informacji, poprawisz pamięć i sprawność myślenia. Zwiększysz umiejętność koncentracji i spostrzegawczości. Nauczysz się lepiej korzystać z własnego umysłu. Poznasz różne sposoby na ćwiczenie pamięci.
  • Dietetyk – dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i wygląd, proponujemy spotkania z Panią dietetyk. Wykłady lub porady w małych grupach.
  • Brydż – na wtorkowe rozluźnienie proponujemy spotkania przy brydżu, zarówno dla początkujących osób, które dopiero chcą nauczyć się gry, jak i tych bardziej zaawansowanych.