Warsztaty, szkolenia, wykłady, spotkania. Coś dla duszy i dla ciała :)

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest rozwój osobisty i dobre samopoczucie. Przedstawiamy Państwu szereg kursów obejmujących zarówno psychiczne jak i fizyczne predyspozycje każdego z nas.

  • Warsztaty psychologiczne – to warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez psychologa, odbywające się cyklicznie. Ideą warsztatów jest rozwój osobowości poprzez konfrontacje teoretycznej wiedzy psychologicznej z doświadczeniem osobistym każdego z nas. Dzięki uczestnictwu w warsztatach psychologicznych nabędą Państwo wiedzę oraz umiejętności z wielu dziedzin psychologii, które wykorzystuje się w życiu codziennym, między innymi z zakresu pozytywnego myślenia, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, manipulacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania problemów osobistych i wielu innych. Spotkania zawierają część wykładową oraz część dyskusyjną.
  • Warsztaty wizażu, stylizacji i pielęgnacji skóry – na naszych warsztatach dowiesz się jak pielęgnować cerę i dobrać odpowiednie kosmetyki w zależności od rodzaju i kondycji skóry. Nasze specjalistki pokażą jak zrobić makijaż na różne okazje i podkreślić atuty swojej urody.
  • Projekt "Spotkania z ..." –  cyklicznie, w każdy piątek organizujemy darmowe spotkania z ciekawymi ludźmi i specjalistami z różnych dziedzin (gościł u nas m. in. Aleksander Doba, Monika Szwaja, Zespół Jack Pot z programu Must Be The Music). Ten cykl pozwala poznać interesujących ludzi, poszerzyć horyzonty i zdobyć nową wiedzę. miło spędzić czas.
  • Warsztaty Treningu Pamięci – na zajęciach prowadzonych przez psychologa zdobędziesz podstawową wiedzę o pamięci, poznasz rozmaite techniki pamięciowe i metody pomagające zapamiętywać coraz to więcej nowych informacji, poprawisz pamięć i sprawność myślenia. Zwiększysz umiejętność koncentracji i spostrzegawczości. Nauczysz się lepiej korzystać z własnego umysłu. Poznasz różne sposoby na ćwiczenie pamięci. 
  • Dietetyk - dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i wygląd, proponujemy spotkania z Panią dietetyk. Wykłady lub porady w małych grupach.
  • Piątkowy Brydż - na piątkowe rozluźnienie proponujemy spotkania przy brydżu, zarówno dla początkujących osób, które dopiero chcą nauczyć się gry, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Partnerzy Akademii

opera na zamkupomorska szkola psychologiipomorska szkola informatykiprojekt nasza europateatr polski

© 2017 Aktywni 50 plus - Akademia Seniora. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl