To było spotkanie prosto z serca!
Dzisiaj w naszej Akademii Seniora gościliśmy niesamowitą Dietologicznie • Poradnia dietetyczna • Justyna Krasucka, która zabrała nas w fascynującą podróż po naszym układzie krwionośnym. Dowiedzieliśmy się wszystkiego o „czerwonej rzece” płynącej w naszych żyłach – od składników krwi i ich tajnych funkcji, aż po czytanie morfologii, która od dziś przestała być dla nas czarną magią!
Pani Justyna przypomniała nam o jednej, najważniejszej rzeczy: serce ma się tylko jedno! To silnik, który nie bierze urlopu, dlatego warto dbać o niego lepiej niż o najlepszy samochód.
Państwa uśmiechy i mnóstwo pytań do naszej ekspertki to najlepszy dowód na to, że tegoroczny cykl spotkań z dietetyką to strzał w dziesiątkę! Bardzo nas cieszy, że tak chętnie dbacie o swoją wiedzę i zdrowie.
Co dalej?
Jeśli nie było Cię z nami – nic straconego! Już za tydzień kolejne spotkanie z Panią Justyną.
Przygotowujemy dla Was jeszcze więcej ciekawych prelekcji i niespodzianek.
Chcesz do nas dołączyć?
W Akademii Seniora nie tylko się uczymy, ale przede wszystkim świetnie spędzamy czas w doborowym towarzystwie. Nie siedź w domu – przyjdź, poznaj nas i zacznij dbać o swoje serce (i humor!) razem z nami!
Zapisz się już dziś i bij z nami w rytmie aktywnego Szczecina!

Podobne wpisy