Dzisiejsze spotkanie w Akademii Seniora było pełne wiedzy i dobrej energii.
Mieliśmy przyjemność gościć Panią Małgorzatę Witko – propagatorkę wiedzy na temat chorób neurodegeneracyjnych. Tematem spotkania było stwardnienie rozsiane, o którym uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu cennych i praktycznych informacji.
Po części edukacyjnej przyszedł czas na warsztaty relaksacyjne, które pozwoliły wszystkim odprężyć się i zadbać o dobre samopoczucie.
To był naprawdę wspaniały dzień i wyjątkowa atmosfera, za którą serdecznie dziękujemy Pani Małgosi.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy już za tydzień na kolejne spotkanie.

Podobne wpisy