Nasi Drodzy. Przyjaciele Akademii. Kochani.

Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie w 2020 roku. Dzięki Waszym datkom i 1% z podatku otrzymaliśmy 410 zł, które przeznaczymy na zakup profesjonalnego mikrofonu do zajęć online.

Jesteście z nami już 12 lat, dziękujemy Wam bo bez Was nie byłoby Akademii.

Obecna sytuacja jest wyjątkowa. Pandemia i ograniczenia powodują, że działamy na 30% swoich możliwości i co za tym idzie jesteśmy na skraju wydolności i nie wiemy, jak długo wytrzymamy, sądzimy, że damy radę mimo, że jest źle. Musimy rozpocząć drugi, inny okres w naszej historii – musimy Was prosić o wsparcie, które pozwoli nam przetrwać.

Jeśli uznajecie, ze adres: https://akademia-seniora.pl/w-akademii-seniora/darowizny-dla-akademii i 1% podatku dla Akademii są godne Waszego zainteresowania, a my Waszego wsparcia – to będziemy wdzięczni za Wasz gest i Waszą pomoc. Musicie wiedzieć, że bez Was, Waszego zainteresowania i Waszego wsparcia nas nie będzie – bo po co, dla kogo mielibyśmy coś robić? Dziękujemy Wam, że jesteście!

Prosimy Was o wsparcie naszej działalności poprzez wpłatę jednorazowo bądź co jakiś czas datków, które zasilą naszą skarbonkę i wspólnie będziemy mogli tworzyć nowy Senioralny Szczecin.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie.

 

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera by otrzymywać najważniejsze informacje!

Partnerzy Akademii

opera na zamkupomorska szkola psychologiipomorska szkola informatykiprojekt nasza europateatr polski

© 2017 Aktywni 50 plus - Akademia Seniora. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl