Akademia Seniora z wizytą w sercu miasta!
​Dzisiejszy dzień był dla nas wyjątkowy! Członkowie Akademia Seniora Szczecin mieli niepowtarzalną okazję, by zajrzeć za kulisy pracy szczecińskiego magistratu.
​Nasza wycieczka była pełna wrażeń:
​Sala Sesyjna: To tutaj zapadają najważniejsze decyzje dla naszego miasta – mogliśmy poczuć klimat lokalnej demokracji na własnej skórze.
Pałac Ślubów: Zachwycił nas swoją elegancją i historią.
​Oraz spotkanie z Prezydent Szczecina Kulminacyjnym punktem była długa i niezwykle sympatyczna rozmowa z Prezydentem Miasta, Piotrem Krzystkiem.
​Całe to wydarzenie nie doszłoby do skutku, gdyby nie inicjatywa i ogromne zaangażowanie Pana Bazylego Barana. Panie Bazyli – kłaniamy się nisko i dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania! A nasza dobrą duszą, która nad nami czuwała była pani Beata Śniady główna specjalistka z Referatu ds. protokołu dyplomatycznego.
​Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział. Wasza energia, zainteresowanie i żywiołowe pytania udowodniły, że szczecińscy seniorzy trzymają rękę na pulsie i szczerze dbają o nasze miasto!

Podobne wpisy