Wspinaliśmy się, przeciskaliśmy się, oglądaliśmy widoki na górze, a pod ziemią widzieliśmy kata… Degustowaliśmy wina, widzieliśmy hologramy, a i był czas na kręgle i tańce… Sporo wrażeń – jak to na wycieczce..
Chcesz jeździć z nami na wycieczki? Zapraszamy
