Ruch to zdrowie!

Odpowiednio utrzymana kondycja fizyczna znacznie poszerzy Państwa możliwości. Czy wiek stanowi jakąkolwiek przeszkodę? Absolutnie nie! Mimo, że postęp techniczny, technologiczny, a także medycyna znacząco poszły do przodu, istnieje szereg schorzeń, z którymi nie sposób dać sobie radę. Nikt nie opracował jeszcze lekarstwa na postępujący upływ czasu. Mimo, że procesu starzenia nie da się zatrzymać, możemy go znacznie opóźnić.

Jak dłużej cieszyć się zdrowiem? Przedstawiamy Państwu zajęcia Zdrowy Kręgosłup. Doświadczony trener personalny pokaże Państwu serię ćwiczeń zarówno rozciągających jak i wzmacniających mięśnie kręgosłupa i stawów. Zajęcia w małych grupach (max.18 osób) gdzie trener będzie korygował błędy, czuwał nad bezpieczeństwem przy wykonywaniu ćwiczeń i tłumaczył zasadność wykonywania ruchów.

Już kilka zajęć wystarczy by poczuć się o kilkanaście lat młodszym. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą Państwu zniwelować bóle kręgosłupa i sprawią, że codzienne czynności staną się przyjemne i bezbolesne. Zdobądź siłę by nosić swoje wnuki na rękach – skorzystaj już teraz z naszej sekcji gimnastycznej.

Pamiętaj – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Mała ilość ćwiczących to zaleta, jakiej możesz nie znaleźć w dużych obiektach, gdyż trenerka ma bezpośredni kontakt z każdym ćwiczącym dzięki czemu wiesz, ze nie stanie CI się krzywda a czas spędzony na sali będzie wykorzystany w 100%.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki.

Informacje pod numerem telefonu: 508 199 196