Językowa

Nauka języków obcych – to same korzyści!

Podróżując możesz zobaczyć i zrozumieć kulturę innego kraju, ale nie poczujesz jej w pełni nie znając miejscowego języka. Znajomość nawet podstawowych wyrażeń i zwrotów oraz użycie ich w kontakcie z tubylcami sprawi, że zmienią się Twoje odczucia dotyczące ludzi i miejsc.

Coraz częściej również nasi bliscy i znajomi mieszkają w różnych zakątkach świata. Znajomość języków obcych, choćby w podstawowym zakresie, staje się w dzisiejszym świecie niezbędne.

Sama nauka języka to też praca nad kondycją swojego mózgu, usprawnianie pamięci krótko i długotrwałej. Ucząc się poprawiasz koncentrację, a także wydzielasz endorfiny – hormony szczęścia!

Mówi się, że na naukę nigdy nie jest za późno. My oczywiście podtrzymujemy to stwierdzenie i zapraszamy Państwa na kurs językowy w przyjemnym klimacie, w małych grupach, przy kawie. 🙂

Nasi profesjonalni, pełni pasji i energii lektorzy chętnie podzielą się swoją wiedzą w bezstresowej atmosferze! Stacjonarnie zajęcia językowe odbywają się w Szczecinie, ale od niedawna uczymy również zdalnie, przez Internet.

Odważ się, weź udział w kursie i zaskocz wszystkich swoimi umiejętnościami lingwistycznymi. Pomyślcie Państwo, jakie korzyści mogą płynąć z kilku tygodniu lub kilku miesięcy systematycznej nauki! Język angielski jest używany niemal w każdym państwie na świecie, można go wykorzystać wyjeżdżając na wakacje poza tereny naszego pięknego kraju. Wspaniale jest również wiedzieć, co zamawia się w lokalnej włoskiej restauracji.

Jakie zaskoczenie ogarnie wszystkich, gdy w niemieckim barze w ich ojczystym języku poprosisz o kiełbaskę oraz piwo.
Znajomość języków obcych w globalizującym się świecie jest na wagę złota. Jeżeli myślą Państwo, że na naukę jest już za późno, wystarczy skorzystać z naszej oferty skierowanej specjalnie dla Seniorów, aby przekonać się, że wiek nie jest przeszkodą w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Nowe grupy językowe tworzymy przez cały rok – przyjdź, zadzwoń na pewno znajdziemy miejsce dla Ciebie. Dla osób już znających już trochę język obcy mamy darmowe lekcje próbne w istniejących już grupach.