WSPARCIE DLA AKADEMII -Zbieramy na Akademię Seniora

Nasi Drodzy. Przyjaciele Akademii. Kochani. Jesteście z nami już 16 lat, dziękujemy Wam bo bez Was nie byłoby Akademii. Zmieniamy się dla Was, jak zapewne zauważyliście rozwijamy społeczność, wolontariat i pogłębiamy ofertę dla Was, aby nigdy się nie zestarzeć, aby nigdy się nie nudzić, aby być wspólnie, bo wtedy będzie i łatwiej i weselej.

Ośmielamy się Was prosić i jeśli uznajecie, że jesteśmy godni Waszego wsparcia i zainteresowania – to będziemy wdzięczni za Wasz gest i Waszą pomoc. Wszystkie informacje jak nas wspomóc:

Zrzutka  zobacz i wesprzyj nas

Wpłacam NGO  https://akademia-seniora.pl

Patronite  https://patronite.pl/akademiaseniora

Cegiełki Akademii dostępne w Sekretariacie

możecie nas też wesprzeć wpłacając DAROWIZNĘ  na konto Stowarzyszenia 41 1750 0012 0000 0000 3438 6641

1,5% z podatku:  KRS:0000377928 oraz w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY: „WSPARCIE DLA AKADEMII SENIORA” aby nie pozwolić aby Wasze pieniądze przepadły,

Musicie wiedzieć, że bez Was, Waszego zainteresowania i Waszego wsparcia nas nie będzie – bo po co i dla kogo mielibyśmy coś robić?

Regulamin przekazywania darowizn

Dziękujemy Wam, że jesteście!

Prosimy Was o wsparcie naszej działalności poprzez wpłatę jednorazowo bądź co jakiś czas datków, które zasilą naszą skarbonkę i wspólnie będziemy mogli tworzyć nowy Senioralny Szczecin. Bardzo dziękujemy za zrozumienie.