Jak nas polubić na Facebooku

Jeśli chcesz mieć dostęp do aktualnych materiałów publikowanych przez stronę Akademii Seniora możesz ją zaobserwować i wtedy żadna nasza informacjA już Cię nie ominie

 

Oto prosta instrukcja, jak polubić stronę Akademii Seniora na Facebooku:

  1. Zaloguj się na swoje konto Facebook
  2. Wyszukaj „Akademia Seniora”: W polu wyszukiwania na górnym pasku strony Facebook wpisz „Akademia Seniora” i naciśnij klawisz Enter.
  3. Wybierz odpowiednią stronę: Z listy wyników wyszukiwania wybierz stronę o nazwie „Akademia Seniora” (zasugeruj się też naszym logo w okienku), a poniżej znajdziesz przycisk „Obserwuj” lub „Polub”. Kliknij go i…gotowe!!!Jużobserwujesznaszprofi.

 

Można też wejść na profil Akademii Seniora   FACEBOOK   i tutaj wcisnąć przycisk „Polub” umieszczony poniżej zdjęcia głównego profilu. Kliknij ten przycisk., a po kliknięciu zmieni się w „Polubione”. Gotowe!

 

Po kliknięciu przycisku „Polub” będziesz otrzymywać aktualizacje i nowości ze strony „Akademii Seniora” w swoim Facebooku.
Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek trudności, możesz zawsze poprosić kogoś o pomoc, kto już korzysta z Facebooka lub skontaktuj się z nami a z przyjemnością Ci pomożemy.

Warto polubić i obserwować profil Akademii Seniora na Facebooku, ponieważ dostaniesz wiele ciekawych informacji i aktualności. Możesz dowiedzieć się o wydarzeniach, kursach i działaniach, które Cię interesują. Polubienie profilu pozwoli Ci być na bieżąco i być może odkryć nowe rzeczy, które Cię zainteresują.

 

 

Podobne wpisy